O nas

Customtrack.pl powstało z inicjatywy Łukasza Michalskiego, producenta, zawodowego pianisty i kompozytora. Jest to projekt, który narodził się z ogromnej pasji i miłości do muzyki.

Naszym głównym celem jest pomoc innym artystom w realizacji ich muzycznych marzeń. W dzisiejszych czasach potrzebne są do tego dwie rzeczy. Pierwsza z nich to świetna piosenka, dobrze skomponowana i nagrana. Natomiast druga to materiał video, bez którego bardzo ciężko zadbać o promocję.

W świecie, w którym króluje YouTube, nikt już nie chce słuchać samej muzyki. Ludzie chcą patrzeć na artystę i podglądać jego zmagania z utworem. Naszą misją było tak dopasować nasze usługi, aby na każdym z tych etapów wspomóc artystów.

Nasza oferta opiera się na trzech głównych filarach:

Produkcja muzyki

Zajmujemy się komponowaniem i aranżacją. Tworzymy wszelkiego rodzaju piosenki, podkłady, tła muzyczne do filmów i gier oraz aranżujemy utwory na dowolny skład, wedle wskazówek klienta.

więcej info...

Muzycy sesyjni

Być może szukasz perkusisty lub basisty? A może marzy Ci się, żeby jakiś genialny gitarzysta nagrał solówkę do twojego utworu? Jeżeli szukasz muzyka, który ma zagrać na Twojej płycie, wystarczy że zajrzysz na naszą stronę i wybierzesz sobie któregoś z naszych artystów. My w Twoim imieniu skontaktujemy się z nim, nagramy cały materiał i wyślemy Ci gotowe nagranie! Współpracujemy z najlepszymi muzykami sesyjnym! Dzięki nim możesz dodać swojej muzyce bardziej profesjonalne brzmienie!

więcej info...

Produkcja video

Tworzymy teledyski, klipy i animacje na tekście, Naszym założeniem było połączenie usług wideo z usługami typowego studia nagrań. Ten rodzaj działalności skierowaliśmy przede wszystkim do zespołów muzycznych, artystów solowych oraz muzyków klasycznych. Dysponujemy zarówno profesjonalnymi mikrofonami studyjnymi jak i kamerami FullHD oraz oświetleniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sami kompleksowo zarejestrować każdy koncert lub występ na żywo. Możemy dojechać w dowolne, wskazane przez klienta miejsce (np. klub, sala prób, sala koncertowa). Ponadto oferujemy również pełen montaż zarejestrowanego materiału, łącznie z miksem i masteringiem ścieżki audio. Korzystając z naszych usług możesz zyskać profesjonalny, gotowy do umieszczenia w sieci teledysk i startować z promocją! Działamy głównie na terenie trójmiasta i okolic.

więcej info...