Produkcja video


W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć w świadomości słuchacza, nie wystarcza już sama muzyka, potrzebny jest także obraz! Kiedy widzi się artystę grającego na żywo swój utwór, odbiór muzyki jest zupełnie inny... To zasugerowało nam, aby rozszerzyć naszą ofertę o profesjonalną produkcję wideo, dedykowaną specjalnie dla muzyków. Dysponujemy kilkunastoma studyjnymi mikrofonami, kamerami full HD oraz profesjonalnym oświetleniem. Tworzymy filmy playthrough, klipy i teledyski, jednocześnie rejestrując dźwięk ze studyjną jakością!

Rejestracja występów live

Oferujemy kompleksowe rejestrowanie występów na żywo. Nasz realizator dźwięku i kamerzysta dojadą w każde zaproponowane przez Was miejsce. Może to być sala prób, sala koncertowa, albo nawet scena klubowa jeżeli pragniecie aby cały wasz koncert został zarejestrowany. Przywozimy do Was cały potrzebny sprzęt, kilkanaście mikrofonów, kamery full HD oraz profesjonalne oświetlenie. Nasza oferta jest wyjątkowa, ponieważ zapewniamy jednocześnie:

  • rejestrację dźwięku ze studyjną jakością
  • multi-ujęcia z kilku kamer FullHD
  • mix i mastering nagranego materiału
  • montaż całego videoklipu
  • sami rejestrujemy dźwięk (np. podczas Waszego koncertu) więc jesteśmy całkowicie niezależni od klubowych realizatorów dźwięku i akustyków

Dzięki temu, że to my przyjeżdżamy do Was, jest to dla Was wygoda i ogromna oszczędność czasu! Poświęcając na nagrania tylko ok. 2 godziny już po kilku dniach otrzymujecie gotowy klip! Naszą ofertę kierujemy głownie do zespołów muzycznych, akustycznych oraz muzyków klasycznych. Działamy głównie na terenie trójmiasta i okolic.

przykładowe realizacje:


Oprawa graficzna klipów muzycznych

Jesteśmy w stanie wzbogacić wasz teledysk o czołówkę, autorskie "Intro", "Outro" oraz różne animacje na tekście i obrazie. Sprawi to, że wasz materiał wideo będzie bardziej wyjątkowy oraz zostanie podkreślony indywidualnymi szczegółami, kojarzącymi się z waszą muzyką. Możemy również w dowolny sposób animować wasze logo.

przykładowe realizacje:


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!