Produkcja muzyki

Wybierz którym rodzajem usługi jesteś zainteresowany i skontaktuj się z nami!

Piosenka na indywidualne zamówienie

Chcesz, aby ktoś napisał dla Ciebie wyjątkowy i niepowtarzalny utwór? Dobrze trafiłeś. Zawodowo zajmujemy się komponowaniem utworów na dowolny skład i instrument. Tworzymy bardzo melodyjne i wpadające w ucho utwory. Naszą specjalnością są ballady! Obracamy się głównie w klimatach około rockowych, ale każdy inny gatunek muzyczny również nie stanowi dla nas wyzwania. Wystarczy, że podeślesz nam tekst utworu a my ubierzemy go w piękne dźwięki. Możemy także pracować bez tekstu, jeżeli chciałbyś dopisać go w późniejszym etapie realizacji. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi muzykami sesyjnymi, więc możesz sam wybrać któregoś z nich, aby zagrał w Twoim zamawianym utworze.

Aranżacja muzyczna twojego materiału

Jeżeli skomponowałeś swój własny utwór albo piosenkę, a nie masz możliwości aby stworzyć do niego podkład muzyczny, my możemy Ci w tym pomóc. Rozpiszemy Twój utwór na dowolne instrumenty lub cały zespół. Nasza oferta jest skierowana głównie do "komponujących" wokalistów, gitarzystów solowych oraz "początkujących kompozytorów".

Postprodukcja twojego materiału muzycznego

Napisałeś utwór, ale wydaje Ci się, że niestety nie brzmi do końca profesjonalnie? Nie masz pomysłu co można by w nim zmienić albo poprawić? Oddaj Swój utwór w ręce profesjonalnego kompozytora! Czasem wystarczy tylko kilka dodatkowych dźwięków aby utwór zabrzmiał bardziej profesjonalnie. Świetnie się na tym znamy i pomożemy Ci osiągnąć bardziej "światowe" brzmienie!

przykładowe realizacje:


Muzyka do gier i filmów, tła muzyczne

Tworzymy klimatyczne i nastrojowe podkłady muzyczne, które mogą wypełnić tło w produkcjach filmowych lub grach. Nasze kompozycje świetnie sprawdzą się również we wszelkiego rodzaju produkcjach reklamowych i krótkich animacjach.

Muzyka orkiestrowa skomponowana do gier komputerowych: 

 

Tła muzyczne i podkłady:


 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!